avukat cansu şirin

Avukat Cansu Şirin Kimdir?

Av. Cansu ŞİRİN, 2009 yılında Kartal Burak Bora Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2013 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde üniversite eğitimini tamamlamıştır. Stajını tamamladıktan sonra 2015 yılında meslek hayatına başlamış, 4 yıl kadar İstanbul Barosu’na bağlı çalışmış, son 3 yıldır ise İzmir Barosu’na bağlı olarak avukatlık yapmakta ve hukuki çalışmalarını yürütmektedir. 

 

Av. Cansu ŞİRİN, özel hukuk alanında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Şirket danışmanlığı, iş davaları, tüketici uyuşmazlıkları, aile hukuku ve boşanma davaları, iş kazasından kaynaklanan maddi – manevi tazminatı davaları gibi özel hukuk branşlarına çalışmalar yürütmektedir.

 

Aynı zamanda ceza hukuku alanında da hukuki çalışmalarını sürdürmekte, kişilere karşı işlenen suçlar (hakaret, tehdit, şantaj, kasten  / taksirle öldürme, kasten / taksirle yaralama gibi), topluma karşı işlenen suçlar (trafik güvenliğini tehlikeye sokma, gürültüye neden olma, imar kirliliğine neden olma, resmi belgede sahtecilik, yalan beyan, özel belgede sahtecilik gibi), millete ve devlete karşı işlenen suçlar (zimmet, rüşvet, görevi yaptırmamak için direnme, iftira, suç üstlenme, suç uydurma, yalan tanıklık, Cumhurbaşkanına hakaret gibi) ve Türk Ceza Hukuku’nda düzenlenmiş olup yaptırım öngörülen tüm suç tipleri için hizmet vermektedir.

Mesleki Deneyimler

Öktem & Elhan Hukuk Bürosu

Mar 2019 – Halen

Bayraklı / İZMİR

 

Oğuz Akdemir Hukuk Bürosu
Eyl 2018 – Mar 2019

Ataşehir / İSTANBUL

 

Gülhan Hukuk Bürosu
Eki 2013 – Eylül 2018

Kadıköy / İSTANBUL

 

A&A Hukuk Bürosu
Tem 2010 – Tem 2011

Kadıköy / İSTANBUL

Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçin

Size en kısa sürede yanıt vereceğiz.

avukat cansu şirin

Av. Cansu ŞİRİN, özel hukuk alanında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmakta; şirket danışmanlığı, iş davaları, tüketici uyuşmazlıkları, aile hukuku ve boşanma davaları, iş kazasından kaynaklanan maddi – manevi tazminatı davaları gibi özel hukuk branşlarında çalışmalar yürütmektedir.

Call Now Button