avukat cansu şirin

İzmir hukuk danışmanı, ücretleri - fiyatları

Avukat Cansu Şirin, İzmir hukuk danışmanlığı müvekkillerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Hayatın her anında ihtiyaç duyulan hukuk, avukatların sadece davalarda ihtiyaç duyulan bir meslek değil, davalar ile karşı karşıya gelmeden problemlerin hızlı şekilde çözülmesini sağlayan meslek grupları olmasını sağlar. Kişilerin ve kurumların her türlü hukuki işlemlerde ya da maruz kaldıkları hukuk ihlallerinde danışmanlık hizmeti veren, hukuk alanında uzman ve tecrübeli avukatlar tarafından gerçekleştirilen hukuki danışmanlık çalışmaları, avukatların durumla ilgili analiz, tespit, teşhis ve alternatif çözümlerini kapsar.

 

Hukuki danışmanlık çalışmaları konusunda dikkat edilmesi gereken unsurlardan biri, bu hizmetin yalnızca avukatlar tarafından sunulduğunun bilinmesidir. Hukuk eğitimi almayan kişilerin hukuki danışmanlık vermesi, kişilerin ve kurumların ciddi ve geri dönüşü olmayan zararlar karşılaşmasına sebep olabilmektedir. Bu nedenle hukuki danışmanlık hizmeti almayı düşünen kişi ve kurumların, tecrübeli avukatlardan hizmet alması tavsiye edilmektedir.

İzmir hukuk danışmanlığı kapsamında şu çalışmalar gerçekleştirilir:

 

  • Hukuk danışmanlığı, kişilerin ve kurumların karşı karşıya kalması muhtemel sorunlarını ortadan kaldırır, sürecin hukuka uygun şekilde devam etmesini sağlar.
  • İzmir hukuk danışmanı, bir kişinin ya da kurumun ihtiyaç duyduğu hukuki desteği sağlayarak alternatif çözümler üretir.
    Kişiler ve kurumlar, hukuk danışmanlığı hizmeti alarak karşı karşıya kaldığı hukuki ihtilafların muhtemel sonuçlarını öğrenebilir, girişeceği hukuki işlemlerle ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olur.
  • Kişi ve kurumlar, hukuki danışmanlık çalışmaları ile karşı karşıya kalacağı sorunlarla ilgili aksiyon planları hazırlar, gerekli önlemleri alarak sonuca ulaştırır.
  • Hukuki sorunların sonuçları dikkate alındığında hukuki danışmanlık hizmeti, en etkili hizmetlerden biri olarak kabul edilir.
  • Hukuki danışmanlık çalışması gerçekleştiren avukatlar, hukuki sorun ve uyuşmazlıkları analiz ederek müvekkillerinin yararına olacak çalışmayı sunar, böylece uyuşmazlık doğmadan çözüm üretilmiş olur.
  • İki taraf arasında imzalanan hukuk danışmanlığı sözleşmesi kapsamında, kişi ya da kurumun ihtiyaç duyduğu tüm hukuki konulara açıklık getirilir, önleyici hukuk danışmanlığı gerçekleştirilir.
  • Hukuk danışmanlığı kapsamında gereken durumlarda avukatlar hukuki sürece müdahil olarak hizmet verir.

 

Hukuk danışmanlığı çalışmalarında iki taraf arasında hukuki danışmanlık hizmeti sözleşmesi imzalanır. Sözleşmede hukuki danışmanlık alacak ve bu hizmeti sunacak olan tarafların bilgileri, danışmanlık hizmeti verilecek konu, hizmetin içeriği, yürürlülük ve hizmet süreleri bulunmaktadır.

İzmir hukuk danışmanı ücretleri – fiyatları

 

İzmir ve çevresinde hukuk danışmanlığı hizmeti almayı düşünen kişi ve kurumların en çok araştırdığı konular arasında da “İzmir hukuk danışmanı ücretleri” ve “İzmir hukuk danışmanı fiyatları” yer alıyor. İzmir hukuk danışmanı ücretleri ve İzmir hukuk danışmanı fiyatları, gerçekleştirilecek çalışmalara bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Siz de İzmir hukuk danışmanı ücretleri ve İzmir hukuk danışmanı fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, yapacağımız görüşmenin ardından aklınıza takılan sorulara yanıt bulabilirsiniz.

 

İzmir Barosu Avukatı Cansu Şirin, hukuk danışmanlığı konusunda müvekkillerine hizmet vermeyi sürdürmektedir. Siz de İzmir hukuki danışmanlık konusunda hizmet almak ve çalışmalarımızla ilgili bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Formu Doldurarak Bizimle İletişime Geçin

Size en kısa sürede yanıt vereceğiz.

avukat cansu şirin

Av. Cansu ŞİRİN, özel hukuk alanında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmakta; şirket danışmanlığı, iş davaları, tüketici uyuşmazlıkları, aile hukuku ve boşanma davaları, iş kazasından kaynaklanan maddi – manevi tazminatı davaları gibi özel hukuk branşlarında çalışmalar yürütmektedir.

Call Now Button